Startovací balíčky za opravdu výhodné ceny

Rozhodli jste se vstoupit do světa esenciálních olejů doTERRA? Jsem za to moc ráda a ještě radši Vám budu na Vaší cestě průvodcem i podporou.

Jak si vytvořit svůj doTERRA účet a získat k tomu mou podporu se dozvíte zde, věděli jste ale, že vytvořením svého doTERRA účtu se dostáváte k jedné velké výhodě, a to koupi doTERRA registračního balíčku, který zahrnuje to nej z nabídky esenciálních olejů za speciální ceny, kdy oproti ceně olejů prodávaných samostatně můžete ušetřit až téměř 5 000 Kč!

Během procesu založení Vašeho doTERRA účtu si budete moci mimo jiné vybrat z několika registračních balíčků za velmi výhodnou cenu.

Za sebe mohu doporučit především tyto:

HOME ESSENTIALS KIT

Tento balíček jednoznačně doporučuji, získáte díky němu 10 olejů, díky kterým si poradíte s běžnými problémy, které Vás mohou doma zaskočit. 

Balíček zahrnuje:

esenciální oleje (15 ml) Frankincense (kadidlo), Lavender (levandule), Lemon (citron), Melaleuca (čajovník), Oregano, Peppermint (máta);

směsi esenciálních olejů doTERRA Air® (15 ml), Deep Blue® (5 ml), doTERRA On Guard®( 15 ml), ZenGest® (15ml)

a Petal difuzér s knížkou o tom, jak tyto oleje používat.

Běžná cena olejů a difuzéru je 12 058 Kč, v rámci balíčku 7 208 Kč.

Snímek obrazovky 2020-01-26 v 17.49.39

 

FAMILY ESSENTIALS & BEADLETS KIT 

Tento balíček obsahuje 10 esenciálních olejů a směsí a 2 druhy beadlets - malé kuličky, které mají šikovně nachystané oleje k vnitřnímu užití ve formě bonbonků, které dohromady pomohou cítit se lépe - to je to, co rodiče denně potřebují pro péči o svoji rodinu. 

Balíček zahrnuje:

Peppermint Beadlets, On Guard Beadlets

5 ml lahvičky Lavender (levandule), Lemon (citron), Peppermint (máta), Melaleuca (čajovník), Oregano (oregano), Frankincense (kadidlo), Deep Blue, doTERRA Air, DigestZen, doTERRA On Guard a knížečku, která Vás provede tím, jak oleje používat. 

Běžná cena olejů je 5 534 Kč, v rámci balíčku 3 684 Kč.

Snímek obrazovky 2020-01-26 v 20.05.57 

ESSENTIAL AROMATICS KIT + LUMO DIFUZÉR

V tomto balíčku najdete krásný LUMO difuzér s jasanovým dřevem, knížečku, která Vás provede emoční aromaterapií a 5 ml lahvičky směsí olejů doTERRA Cheer, doTERRA Console, doTERRA Forgive, doTERRA Motivate, doTERRA Passion a doTERRA Peace.

Běžná cena olejů a difuzéru je 9 760 Kč, v rámci balíčku 6 201 Kč.

Essential-Aromatics-Diffused-Kit

Balíček zakoupíte na konci procesu tvorby Vašeho účtu, který popisuji zde.

Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, případně hledáte jakoukoliv radu, určitě mi napište info@bedoterra.cz a společně vybereme ten správný balíček přímo pro Vás tak, abyste nakoupili to, co potřebujete, za nejvýhodnější cenu.

Přeji příjemné chvíle plné pohody a zdraví s oleji doTERRA.

Vaše Jitka Kocurová