Stronger™ (ochranná směs)

Kód: 206
6 hodnocení
654 Kč 540 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Tato jedinečná posilující směs, obsahující oleje cedrové dřevo, litsea, kadidlo a růže v šetrné a pohodlné formě v kombinaci s frakcionovaným kokosovým olejem, má výborné účinky na citlivou pokožku, a když je nejvíce zapotřebí, podpoří psychickou odolnost. Litsea, jedna z hlavních složek ve směsi Stronger, pomáhá udržet zdravou a čistou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Tato jedinečná posilující směs, obsahující oleje cedrové dřevo, litsea, kadidlo a růže v šetrné a pohodlné formě v kombinaci s frakcionovaným kokosovým olejem, má výborné účinky na citlivou pokožku, a když je nejvíce zapotřebí, podpoří psychickou odolnost. Litsea, jedna z hlavních složek ve směsi Stronger, pomáhá udržet zdravou a čistou pleť. Výrazná a povznášející vůně směsi Stronger osvěží smysly a je ideální směsí pro každodenní psychickou odolnost nebo pro dny, kdy se necítíte nejlépe. Stronger jakožto směs olejů ze dřeva a květů lze označit za dokonalou směs esenciálních olejů pro zdravou pokožku ke každodennímu použití.

Aromatický popis: výrazná, ostrá citronová, lehce bylinková

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: cedrové dřevo, litsea, ladidlo a růže v základu z frakcionovaného kokosového oleje


Tipy na použití:

  • Když je pokožka přepjatá, použijte Stronger jako pomocníka ke zklidnění a příjemnému pocitu pokožky, přičemž současně posílíte její zdravý vzhled.

  • Přejíždějte kuličkou aplikátoru po rukou, kolenou a chodidlech po dlouhém, fyzicky náročném dni.

  • Stronger je skvělá směs, kterou je třeba mít po ruce při namáhavých činnostech, protože pomáhá zklidnit pokožku.

  • Když je venku sychravo ohrožující zdraví, použijte Stronger, abyste posílili pocit dobré pohody a vitality.

  • Použití jako vůně: Přejeďte kuličkou po špercích fungujících jako difuzéry, po přírodním dolomitu nebo lávových kamenech.

  • Použití na pokožku: Naneste na požadované místo. Určeno k použití pod dohledem dospělého.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Jste-li v lékařském ošetření, měli byste se poradit se svým lékařem. Zamezte styku s očima, vnitřkem uší, ústy a s citlivými místy na pokožce. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.