Hikari difuzér

Kód: 692
22 hodnocení
1 910 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hikari znamená japonsky „světlo“.  Design inspirovaný přírodou.Tento moderní, velmi tichý, ultrazvukový difuzér, inspirován a ovlivněn Asií, přemění každou místnost na relaxační prostředí zenu. Jde o velmi stylový způsob, jak učinit váš domov pohodlnějším a příjemnějším. Hikari má 3 volitelně nastavitelná světla: bez světla, tlumené a jasně teplé. Tento krásný, tichý difuzér disponuje časovým nastavením- nepřetržitý provoz, dvě a šest hodin nebo přerušovaný provoz 12 hodin. Je vybavený klasickou zástrčkou k napájení baterie- evropský plug. 

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hikari znamená japonsky „světlo“.  Design inspirovaný přírodou.

Tento moderní, velmi tichý, ultrazvukový difuzér, inspirován a ovlivněn Asií, přemění každou místnost na relaxační prostředí zenu. Jde o velmi stylový způsob, jak učinit váš domov pohodlnějším a příjemnějším. Hikari má 3 volitelně nastavitelná světla: bez světla, tlumené a jasně teplé.

Tento krásný, tichý difuzér disponuje časovým nastavením- nepřetržitý provoz, dvě a šest hodin nebo přerušovaný provoz 12 hodin. Je vybavený klasickou zástrčkou k napájení baterie- evropský plug. 

 

Difuzér je dodáván samostatně, bez esenciálních olejů.