Lumo difuzér

Kód: 278
27 hodnocení
2 232 Kč 1 845 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

OPĚT HO TU MÁME !!! Tentokrát za super cenu !!!

Unikátní difuzér doTerra Lumo je snad jedním z nejoblíbenějších difuzéru dōTERRA, a to díky části z javorového dřeva, která přináší část přírody rovnou k Vám domů.

Difuzér Lumo má sedm různých možností barev osvětlení inspirovaných přírodou. Světla tohoto difuzéru dodají každé místnosti v domě nebo kanceláři krásnou barvu a navíc do místnosti uvolní vůni éterických olejů dōTERRA společně s jejich výhodami. Tyto překrásně jemné barvy pozitivně ovlivňují naše emoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní difuzér Lumo je snad jedním z nejoblíbenějších difuzéru dōTERRA, a to díky části z javorového dřeva, která přináší část přírody rovnou k Vám domů.

Difuzér Lumo má sedm různých možností barev osvětlení inspirovaných přírodou. Světla tohoto difuzéru dodají každé místnosti v domě nebo kanceláři krásnou barvu a navíc do místnosti uvolní vůni éterických olejů dōTERRA společně s jejich výhodami.

Difuzér je možno programovat na 2 nebo 5 nepřetržitých hodin prvozou nebo 10 hodin s přerušovaným provozem (5 minut zapnuto, 5 minut vypnuto).

Lumo je ultrazvukový difuzér, tedy využívá vodu a elektronické frekvence k výrobě jemné mlhy z vody a esenciálního oleje. Ultrazvukové vibrace jsou vytvářeny pomocí malého disku pod vodní hladinou, což způsobuje, že se esenciální olej štěpí na maličké mikročástice, které tělo mnohem snáze absorbuje.

Difuzér je včetně elektrického kabelu se zástrčkou.

Provoní místnosti o rozloze až 50 metrů čtverečních.

Difuzér je dodáván samostatně, bez esenciálních olejů.