Beautiful touch s taštičkou

Kód: 770
7 hodnocení
1 597 Kč 1 320 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Překrásná, neodolatelná vůně Beautiful je připravena v touch verzi pro snažší aplikaci na pulsní body. Přijměte krásu éterických olejů kombinací Osmanthus, Limetky, Bergamotu a Kadidla v harmonicky květinové směsi. Osvěžující vůně Limetky a Bergamotu pomáhá vytvářet povznášející prostředí. S využitím podpůrných a relaxačních vůní Osmanthus a Frankincense se tato směs vryje do vašeho srdce. Beautiful Touch vytváří neodolatelnou, velmi příjemně sladkou osobní vůni, kterou můžete používat denně nebo při zvláštních příležitostech i jako parfém.

Navíc obdržíte tohle krásné psaníčko, s kapsičkami na 4 esenciální oleje. Vejde se do ní ale mnohem více. :) 

Tato nabídka je pouze dočasná. Při vyprodání nelze objednat znova!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití
Používejte jako osobní aroma během dne pro motivační povzbuzení a inspiraci. Psaníčko se hodí na elegantní událost, kdy při sobě budete chtít mít své oblíbení esenciální oleje.


Lokální použití: Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže. Vyvarujte se UV záření po dobu 12 hodin po aplikaci produktu.

Složení
Frakcionovaný kokosový olej, limetková kůra, květ Osmanthus, Bergamot a Kadidlo

Aromatický popis
Světlý, květinový, pikantní, citrusový

MŮJ FAVORIT  !!!


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.