Console Touch

Kód: 596
Neohodnoceno
1 080 Kč
Skladem

doTERRA Console Touch obsahuje sladké, květinové a stromové éterické oleje pro uklidňující účinky, díky čemuž se dostanete na nadějnou cestu řízení svých emocí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Console používá sladké květinové a stromové éterické oleje pro uklidňující účinky, díky čemuž se dostanete na nadějnou cestu řízení svých emocí. Ztráta něčeho nebo někoho, koho milujete, může být hluboce dezorientující a bolestivá. Nezodpovězená slova a nevyslovené otázky vás mohou znepokojovat. Směs olejů Console vám pomůže uzavřít dveře za smutkem a podniknout první kroky na nadějné cestě k emocionálnímu uzdravení. 

Aromatický popis: sladká, pižmová, květinová

Objem: 10 ml

Hlavní složky: kadidlo, pačuli, ylang ylang, labdanum, amyris, santalové dřevo, růže, osman


Tipy na použití:

  • aplikujte na pulsní body, abyste se celý den cítili uzemnění a spokojení
  • kápněte na ruce, abyste dokázali odpouštět a potlačovat negativní emoce po celý den

Lokální použití - na pulsní body

 

Emocionální rovnováha: zatížený -> osvobozený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.