dōTERRA Oregano Touch

Kód: 215
Neohodnoceno
680 Kč
Skladem

dōTERRA Touch Oregano poskytuje jemnou možnost pro ty, kteří mají citlivou pokožku, aby mohli využívat renomovaných výhod éterického oleje Oregano, mezi něž patří podopora imunity nebo silné čisticí účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní je k dispozici ve verzi Touch, esenciální olej Oregano je jedním z nejsilnějších dostupných esenciálních olejů. Carvacol a thymol, dvě hlavní chemické složky v éterickém oleji Oregano, mají silné čisticí vlastnosti. Oregano Touch, ředěný frakcionovaným kokosovým olejem, je ideální pro ty s citlivou pokožkou. Naneste na dno nohou, abyste získali přínosy éterického oleje Oregano nebo vetřete do pokožky nebo nehtů pro podporu imunity. dōTERRA Oregano Touch přináší čisticí výhody éterického oleje Oregano v jemném složení a pohodlném aplikátoru roll-on.

Aromatický popis: bylinková, ostrá, zelená, kafrová

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: frakncionovaný kokosový olej, lístky oregana

Proč mám tuto směs ráda: "Chvilku jsem si k němu hledala cestu, on mi totiž vůbec nevoněl. Ohromily mě jeho účinky. Za mě je to nejsilnější přírodní antibotikum!."


Tipy k použití:

  • Vetřete na plosky nohou.
  • Aplikujte na nedokonalosti pleti.
  • Použijte na pročištění pleti a nehtů v případě potřeby.
  • Aplikujte malé množství do dlaní a třete jimi o sebe pro čisticí účinek.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: pyšný -> přijímající


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.