InTune touch

Kód: 731
1 hodnocení
1 376 Kč 1 137 Kč bez DPH
Skladem

InTune je patentovaná směs esenciálních olejů, které při vdechování podporují soustředěnost. Bez ohledu na věk je někdy obtížné se soustředit na daný úkol. Pečlivě vybrané esenciální oleje v dōTERRA směsi na soustředění InTune spolupůsobí a podporují úsilí těch, kteří mají potíže soustředit se a udržet pozornost u určitého úkolu. Santalové dřevo, kadidlo a limetka podporují jasnou mysl, zatímco pačuli, ylang-ylang a heřmánek římský vytvářejí zklidňující atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ
• Naneste na zápěstí pro zvýšení soustředěnosti během pracovního dne.
• Potřete dětem plosky nohou, abyste povzbudili jejich soustředěnost
• Přejeďte kuličkovým aplikátorem po zápěstí nebo hřbetech rukou a zhluboka vdechujte, posílíte jasnou mysl.
• Naneste na spánky a na šíji před úkoly, které vyžadují pozornost.


Lokální použití: Naneste kuličkovým aplikátorem na pokožku jako parfém a pro péči o pokožku nebo masáž. Zřeďte s nosným
olejem, aby se možnost podráždění citlivé pokožky minimalizovala. 

Aromatické: potřete dlaně či jinou část těla a prodýchejte

Objem: 10 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.