dōTERRA Motivate® Touch (povzbuzující směs)

Kód: 99
3 hodnocení
680 Kč
Skladem

doTERRA Motivate Touch je velice účinná směs na povzbuzení a motivaci. Napomáhá shromáždit tu správnou energii k výkonu. Svěží, citrusovo-mátová vůně podporuje pocity sebevědomí, odvahy a víry!  Je skvělým pomocníkem proti depresím a negativnímu vnímání okolí. V kuličkovému aplikátoru poskytuje jemnou a rychlou aplikaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Motivate Touch je velice účinná povzbuzující směs. Napomáhá shromáždit tu správnou energii k výkonu.. Svěží, citrusovo-mátová vůně podporuje pocity sebevědomí, odvahy a víry!  V kuličkovému aplikátoru poskytuje jemnou a rychlou aplikaci. Všichni máme v našem životě překážky, což nás vede k pochybnostem o sobě nebo se cítíme pesimističtí. dōTERRA Motivate Touch vám pomůže uvolnit vaše tvůrčí schopnosti a najít odvahu, která pochází z opětovného víry v sebe sama. Směs je již naředěna s kokosovým olejem a tedy připravena k okamžitému aplikování na pokožku.

Aromatický popis: svěží, čistá, mátová

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, máta peprná, kůra z mandarinky, semena koriandru, bazalka, yuzu, meduňka, rozmarýn, výtažek z vanilkových semen

Proč mám tuto směs ráda: "Je to překrásná směs, která mě vždy probudí a namotivuje k výkonu, nebo-li správně nakopne! "


Tipy k použití:

  • Připravte se na náročný den vetřením směsi Motivate Touch na zápěstí.
  • Před důležitým projeveme vetřete směs na šíji pro podporu pocitu důvěry.
  • Aplikujte na pulzní body před účastí na sportovních událostech nebo jiných soutěžích.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: rezignovaný -> nabuzený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.