Neroli (Citrus x aurantium)

Kód: 653
3 hodnocení
1 993 Kč 1 647 Kč bez DPH
Skladem

Neroli touch je profesionální směs, vyvinutá společně s frakcionovaným kokosovým olejem, poskytuje zklidňující prožitek při aplikaci na kůži. Tu zároveň zklidňuje a zjemňuje. 

Tento esenciální olej pochází z květů Pomerančovníku hořkého. Je považován za přirozeného křížence mezi mandarinkou obecnou a pomelem, od kterého si odnesl výrazně hořkou chuť plodů. Celkově existují tři různé oleje, které ovšem pochází ze stejného stromu. Jde o pomerančový olej, který je z pomerančové kůry, dále jde o olej Pettitgrain, který se dělá z větviček tohoto stromu a konečně náš Neroli - vyroben z květů. Bylo provedeno mnoho výzkumů, týkajících se aroma esenciálního oleje Neroli. Výsledkem bylo prokazatelně intenzivnější pocit relaxace, povznesení nálady, snížení pocitu úzkosti a podpora celkové pohody. Olej je ideální pro zklidnění pokožky a ke snížení výskytu skvrn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typy na použití:

Lokálně:

- Naneste na požadované místo jednu až dvě kapky. Výsledkem je zjemnění a zklidnění pokožky.

- Zkombinujte ideálně s oleji Levandule, Ylang Ylang a Majoránka pro relaxační a aromatický zážitek.

- Aplikujte na pulzní body v průběhu celého dne, abyste si zlepšili náladu.

- Neroli je ideální pomocník při pocitech úzkosti.

Objem: 10 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení