AromaTouch (masážní směs)

Kód: 143
1 hodnocení
1 024 Kč 846 Kč bez DPH
Skladem

Jako zásadní součást unikátní techniky doTERRA AromaTouch, doTERRA proprietární směs olejů pro masáž AromaTouch poskytuje uklidňující a relaxační účinky, a to díky kombinaci éterických olejů, které nabízí důležité výhody při masáži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AromaTouch, proprietární masážní směs doTERRA, kombinuje jedinečné výhody olejů, o nichž je známo, že poskytují relaxační a uklidňující účinky. AromaTouch kombinuje éterické oleje Cypress, Peppermint, Majoránka, Basil, Grapefruit a Lavender v dokonalé směsi, která přidává řadu důležitých výhod různým masážním technikám. Tato populární směs je důležitou součástí doTERRA AromaTouch Technique, vlastní doTERRA metody pro aplikaci éterických olejů pro vytvoření hlubokého wellness zážitku pro celé tělo.

Aromatický popis: Čistá, svěží, mátová, pudrová.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: bazalka, grep, cypřišek, majoránka, levandule, máta peprná


Tipy na použití

  • Naneste na krk a ramena, abyste podpořili pocity uvolnění a zmírnili napětí nebo použití s masážním olejem.
  • Dopřejte svému blízkému masáž rukou pomocí ruční techniky AromaTouch a masážní směsi AromaTouch
  • Přidejte do horké lázně.

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadovanou oblast. Zřeďte frakcionovaným kokosovým olejem doTERRA, aby se minimalizovala jakákoli citlivost na kůži.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.