BALANCE® (uzemňující směs)

Kód: 155/5 M 155/15 Zvolte variantu
35 hodnocení
432 Kč 914 Kč od 432 Kč 357 Kč bez DPH 755 Kč bez DPH od 357 Kč bez DPH
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Uzemňující směs doTERRA, vhodně pojmenovaná doTERRA Balance, neboli "Olej ukotvení", podporuje klid a zároveň přináší harmonii mysli a tělu a rovnováhu emocím. Své místo najde při relaxační masáži nebo při tvoření uklidňující atmosféry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uzemňující směs doTERRA, vhodně pojmenovaná doTERRA Balance, podporuje klid a zároveň přináší harmonii mysli a tělu a rovnováhu emocím. Své místo najde při relaxační masáži nebo při tvoření uklidňující atmosféry.

Aromatický popis: Vzdušná, svěží, sladká, dřevitá

Objem: 5ml a 15 ml

Hlavní složky: smrk, kafrovník lékařský, vratič, kadidlo, heřmánek pravý, frankcionovaný kokosový olej

Teplá, dřevitá vůně směsi doTERRA Balance navozuje pocit klidu a pohody. Smrk, jeden z olejů v doTERRA Balance, byl používán domorodými Američany ze zdravotních a duchovních důvodů a je dodnes používán k dosažení harmonie mysli a těla. 


Tipy na použití:

  • natřete na plosky nohou pro podporu pocitu uklidnění během dne
  • zapojte do masáže celého těla
  • vetřete na zápěstí nebo krk, abyste cítili uklidňující vůni
  • rozptylte v interiéru auta pro podporu pohodové atmosféry

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: odpojený -> stabilní


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.