Black Spruce (Černý smrk)

Kód: 749
1 hodnocení
793 Kč 655 Kč bez DPH
Skladem

Silný esenciální olej, Černý Smrk, se destiluje z jehel a větví stromu Picea Mariana. Tento olej se vyznačuje zejména tím, že vytváří uvolňující atmosféru. Začněte svůj den s chladivými a uklidňujícími účinky Smrku Černého z Kanady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historicky používány domorodými Američany k podpoře zdraví pokožky a jako součást jejich duchovních léčebných a čistících postupů. Silný esenciální olej ze dřeva, černý smrkový olej, se destiluje z jehel a větví stromu Picea Mariana. Esenciální olej z černého smrku má vysoký obsah bornylacetátu, což je chemická složka, která podporuje relaxaci a klid. Začněte svůj den volnými chladicími a uklidňujícími účinky oleje z černého smrku, a to jak lokálně, tak aromaticky. Po namáhavém cvičení nebo v případě, že vaše tělo potřebuje lokální podporu, vmasírujte esenciální olej z černého smrku do pokožky pomocí nosiče, abyste vytvořili uklidňující a uklidňující masáž. Difuzní černý smrkový olej nebo aplikujte na zadní část krku po celý den, abyste vytvořili pocity harmonie a rovnováhy. Osvěžující aroma éterického oleje z černého smrku se často používá v aromaterapii, aby pomohlo udržet pocit čistých dýchacích cest a snadného dýchání.

 
Po namáhavé aktivitě zkombinujte jednu až dvě kapky smrku černého s frakcionovaným kokosovým olejem a vmasírujte do pokožky pro uklidňující pohodlí.
Při práci v obtížných podmínkách rozptylujte černý smrk, abyste snížili stres. Aplikujte lokálně na pokožku, abyste zklidnili drobné podráždění.
Inhalujte po celý den, abyste zažili osvěžující vůni a podpořili pocity lehkého dýchání.

Použití:
Aromatické:  Použijte tři až čtyři kapky v difuzéru podle vašeho výběru.


Lokální: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

 Objem: 5 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.