CASSIA (kasia)

Kód: 65
2 hodnocení
723 Kč 598 Kč bez DPH
Skladem

Cassia (olej asertivity) je esenciální olej s kořeněnou vůní podobnou skořici. Je vyráběn destilací parou z kůry kasie. S tímto olejíčkem si užijete příjemnou a hřejivou masáž plnou pestrých vůní. Obzvlášť v chladných měsících vás zahřeje doslova u srdce ❤️. Cassia se skvěle kombinuje s jinými esenciálními oleji. Pozor, řadí se k tzv. horkým olejům. Při aplikaci na kůži se musí vždy ředit s kokosovým olejem, aby nedošlo k popálení pokožky.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cassia je esenciální olej s kořeněnou vůní podobnou skořici. Je vyráběn destilací parou z kůry kasie. S tímto olejíčkem si užijete příjemnou a hřejivou masáž plnou pestrých vůní. Obzvlášť v chladných měsících vás zahřeje doslova u srdce ❤️. Cassia se skvěle kombinuje s jinými esenciálními oleji.

Aromatický popis: Teplá kořenitá vůně skořice

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Trans-cinnamaldehyde, cinnamyl acetate

Kasia je strom původně pocházející ze severní Barmy, který se pěstuje také v jižní Číně, Thajsku či Indonésii. Kůra je červenohnědá a hrubší než kůra skořice. Pro své vlastnosti a nezaměnitelnou vůni je využívána po tisíce let. Olej z kasie je také jedním z mála éterických olejů uvedených ve Starém zákoně. Mezi horké oleje patří i Thyme, Oregano, Clove, Cinnamon, Ginger a pro děti do 2 let i Peppermint a Eucalyptus.


Skořicovník čínský – účinky:

  • Normální hladina glukózy v krvi
  • Detoxikační účinky
  • Podpora imunity
  • Pomáhá bránit zadržování vody v těle

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: nejistý -> smělý

Lze kombinovat například s těmito oleji: Spearmint, Clove, Roman Chamomile, Litsea, Pink Pepper


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.