Citrus Bloom (jarní směs)

Kód: 398
Novinka
1 hodnocení
1 044 Kč 863 Kč bez DPH
Skladem

Limitovaná edice doTERRA Citrus Bloom.

Jedná se o jedinečnou kombinaci svěžích citrusových a květinových vůní esenciálních olejů  Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile a Magnolia. Po přivonění ucítíte jasnou vůni citrusových slupek vrstvenou s čerstvě utrženými květinami. Použijte tuto jarní směs doTERRA Citrus Bloom a vytvořte si doma povznášející prostředí a díky levanduli, římskému heřmánku a magnolii dodává jemnější, sladší nádech, který zároveň pomůže zklidnit a Vaše emoce tak zůstanou vyrovnanější. Začněte svůj den vůní Citrus Bloom, stimulujte soustředěné myšlení a radostné pocity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice doTERRA Citrus Bloom k nám na e-shop přicestovala v pouhých 5 kusech. Jedná se o jedinečnou kombinaci svěžích citrusových a  květinových vůní esenciálních olejů Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile a Magnolia. Po přivonění ucítíte jasnou vůni citrusových slupek vrstvenou s čerstvě utrženými květinami. Použijte tuto jarní směs doTERRA Citrus Bloom a vytvořte si doma povznášející prostředí a díky levanduli, římskému heřmánku a magnolii dodává jemnější, sladší nádech, který zároveň pomůže zklidnit a Vaše emoce tak zůstanou vyrovnanější. Začněte svůj den vůní Citrus Bloom, stimulujte soustředěné myšlení a radostné pocity.

Aromatický popis: Citrusová, květinová, sladká

Objem: 15 ml

Hlavní složení: esenciální oleje Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile, Magnolia


TIpy na použití:

 • Difuzujte ve vašem oblíbeném difuzéru doTERRA po celý den nebo na začátek dne a zažijte pozitivní, povznášející aroma Citrus Bloom.
 • Aplikujte jednu až dvě kapky na zápěstí nebo difuzérové šperky pro konstantní jasnou jarní vůni.
 • Chcete-li "nakopnout" během dne, rozetřete si jednu až dvě kapky citrusové květové jarní směsi mezi dlaně, vložte do nich obličej a nadechněte se pro optimistické a energizující pocity.
 • Přidejte pár kapek do svého tělového krému bez parfemace a dopřejte si povznášející masážní zážitek. 

 

 • Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

 • Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !
 •  

  Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.


  Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

  Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

           Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na  názorech příslušného autora, který si                        ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady.                         Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.