Clary Sage (Šalvěj)

Kód: 737
1 hodnocení
1 370 Kč
Skladem

Esenciální olej ze Šalvěje, jehož použití sahá až do středověku, zahrnuje relaxační a uklidňující vlastnosti, které pomáhají s omlazením a zklidněním pokožky.  Olej ze  Šalvěje je známý pro své uklidňující vlastnosti a výhody pro pokožku. Hlavní složkou je linalyl-acetát, který je součástí skupiny esterů, což z něj činí jeden z nejvíce relaxačních, uklidňujících a vyvažujících esenciálních olejů. Ve středověku byla rostlina Šalvěje často používána k uklidnění pokožky. Inhalace tohoto oleje přispívá k celkovému uvolnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Třemi až pěti kapkami oleje potřete břicho pro uklidňující masáž.
Zkombinujte olej ze šalvěje s éterickým olejem z heřmánku římského a přidejte do horké lázně pro uvolňění od stresu.
Přidejte olej ze šalvěje do šamponu nebo vlasového kondicionéru na podporu zdravých vlasů a pokožky hlavy.

Aromatické použití: Použijte tři až čtyři kapky v difuzéru dle vašeho výběru.
Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným (kokosovým) olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Objem: 15 ml

Popis vůně: dřevitá, bylinná, jehličnatá

Tento olej má certifikát Kosher.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.