CLEMENTINE (Mandarinka)

Kód: 584/5 M 584/15 Zvolte variantu
2 hodnocení
327 Kč 612 Kč od 327 Kč 270 Kč bez DPH 506 Kč bez DPH od 270 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

doTerra Clementine (olej proti úzkosti), je velice příjemný, osvěžující a sladký esenciální olej, který spojuje mandarinku a sladký pomeranč. Má překrásnou citrusovou vůni navozující pozitivní emoce spojené s létem a sluníčkem. Poskytuje celou řadu výhod, napomáhá pročišťovat organizmus a zvyšuje imunitu. Je vhodný do nápojů, zle požívat i jako parfém. Citrusová vůně Clementine dodává optimismu a radost. 

Můžete použít při:

  • pálení žáhy
  • podporuje imunitu a trávení
  • čistí vzduch od pachů
  • úzkosti
  • povzbuzující a optimistický účinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Clementine je velice příjemný, osvěžující a sladký esenciální olej, který spojuje mandarinku a sladký pomeranč. Má překrásnou citrusovou vůni navozující pozitivní emoce spojené s létem a sluníčkem. Poskytuje celou řadu výhod, napomáhá pročišťovat organizmus a zvyšuje imunitu. Je vhodný do nápojů, zle požívat i jako parfém. Citrusová vůně Clementine dodává optimismu a radost. 

Clementine je druh mandarinky. Má očistné účinky a zvyšuje imunitu. Společně s Peppermintem vytvoří povzbuzující a svěží chvíle nejen v parných letních dnech.

Můžete použít při:

  • pálení žáhy
  • podporuje imunitu a trávení
  • čistí vzduch od pachů
  • úzkosti
  • povzbuzující a optimistický účinek

 

Aplikace: 

- 1-2 kapky do vody popíjet 

- přidejte 3–4 kapky Clementine do vašich čističů povrchů nebo pracích prostředků a nechte si provonět domov nebo kancelář sladkou citrusovou vůní. 

- difuzujte pro povzbuzení lehké, příjemné atmosféry.

Pozor na fotosenzitivitu - citlivost na sluneční záření!

Emoční rovnováha: úzkostlivý x spokojený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.