DDR Prime® (regenerační směs)

Kód: 416
1 hodnocení
1 240 Kč
Skladem

DDR Prime je patentovaná směs esenciálních olejů, která má pomoci chránit tělo před oxidačním stresem buněčné DNA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DDR Prime je patentovaná směs esenciálních olejů, která má pomoci chránit tělo před oxidačním stresem buněčné DNA. Směs obsahuje olej z hřebíčku, tymiánu a divokého pomeranče, které obsahují mocné antioxidanty, které napomáhají chránit tělo proti oxidativnímu strasu.

Zároveň obsahuje olej z kadidla, citronové trávy a Niaooli.

Aromatický popis: Bylinný, citrusový, sladký

Objem: 15 ml

Hlavní složky: kadidlový olej, olej z divokého pomeranče, olej z rostliny litsea, tymiánový olej, hřebíčkový lej, olej ze saturejky zahradní, olej z naouli, olej z citronové trávy

Používejte pouze ve zředěném stavu.


Tipy na použití: 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Používejte pouze ve zředěném stavu. Po použití nevystavujte až 12 hodin UV záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.