Forest Breeze (Lesní vánek)

Kód: 710
1 hodnocení
1 480 Kč
Skladem

Forest Breeze, inspirovaný mnoha lesy po celé Evropě, má povznášející, dřevitou vůni. Tato směs obsahuje esenciální oleje ze sibiřské jedle, cypřiše, jalovce, bobule, smrku, divokého pomeranče, kadidla a kmínu. Tato dokonalá směs také napomáhá ke zklidnění a uvolnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem: 15 ml

Použití

Může pomoci podpořit klid a uvolnění
Může vytvořit uklidňující účinek
Má povznášející, dřevitou vůni

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete do dlaní a prodýchejte.

Složení: Abies Sibirica Oil, Cupressus Sempervirens Branch / Leaf Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Picea Mariana Branch / Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Boswellia Serrata Oil, Pimenta Ocinalis (Pimento) Leaf Oil, Pimenta Ocinalis (Pimento) Fruit Olej, olej Cistus Ladaniferus, olej ze semen Carum Carvi (kmín), výtažek z listu / kmene Cistus Ladaniferus, limonen *, Eugenol *, linalool *


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.