GRAPEFRUIT (grep)

Kód: 92
11 hodnocení
643 Kč 531 Kč bez DPH
Skladem

Esenciální olej Grapefruit (olej úcty k vlastnímu tělu) se vyrábí lisováním grepových jadérek za studena. Tento „zázrak z Barbadosu“ má velmi osvěžující a povzbuzující aroma. Provoňte svůj domov pár kapkami grepového olejíčku, navozuje pozitivní náladu a napomáhá motivaci. Pár kapek olejíčku lze přidat i do každodenní péče o pleť, díky čemuž bude vaše pokožka vypadat svěže a zdravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Grapefruit se vyrábí lisováním grepových jadérek za studena. Tento „zázrak z Barbadosu“ má velmi osvěžující a povzbuzující aroma. Provoňte svůj domov pár kapkami grepového olejíčku, navozuje pozitivní náladu a napomáhá motivaci. Pár kapek olejíčku lze přidat i do každodenní péče o pleť, díky čemuž bude vaše pokožka vypadat svěže a zdravě.

Aromatický popis: Květinová, ovocná a citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: d-Limonene

Grapefruit je pěstován pro své citrusové plody - křížence jamajského pomeranče a  pomela. Poprvé byla tato subtropická dřevina objevena na ostrově Barbados v Karibiku a odtud se dostala do Ameriky. Původně sloužil jako okrasná rostlina, až od 19. století stoupá popularita grepu jako ovoce. 


Grapefruit – jadérka – účinky:

  • Přirozená obranyschopnost
  • Detoxikační účinky
  • Podpora imunity
  • Podpora urologického systému

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky oleje ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: oddělený -> propojený s tělem

Lze kombinovat například s těmito oleji: Patchouli, Bergamot, Smart&Sassy, Fennel, Beautiful


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení