Holiday Peace (Sváteční klid)

Kód: 722
2 hodnocení
894 Kč 739 Kč bez DPH
Skladem

Olej rodinné pohody! Svátky mají být časem ve znamení míru, pohody, a klidu ve společnosti vašich nejbližších. Objevte svůj vnitřní klid pomocí této jedinečné směsy esenciálních olejů z jedle sibiřské, douglavské a himalájské, doplněné grapefruitem, kadidlem a vetiverem. Přijměte uklidňující aroma těchto jedlových olejů, připomínající zimní tradice. Tato směs vám pomůže najít klid během rušného prázdninového období. Rozptylujte ji nebo použijte na pulzní body během rodinných setkání a příprav na dovolenou, abyste udrželi atmosféru klidnou a veselou. Harmonická směs Holiday Peace vám během prázdnin pomůže vnést do vašeho domova klidný a vyrovnaný pocit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Difuzujte,ke zlepšení nálady a abyste vytvořili klidnou atmosféru během rušného prázdninového období.
Aplikujte jednu až dvě kapky na dolomitový nebo hliněný ornament, abyste dodali domovu nádech sváteční nálady.

Objem: 15 ml

Hlavní výhody:

Zklidňuje náladu
Čistí a osvěžuje vzduch
Dodá klidnou vůni  každé místnosti nebo prostředí

Složení
Sibiřská jedle, grapefruitová kůra, douglaska, himálajská jedle, kadidlo, kořen vetiveru

Aromatický popis
Pryskyřičná, svěží, citrusová, dřevitá


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.