Melissa (Meduňka)

Kód: 890
3 hodnocení
5 930 Kč 4 901 Kč bez DPH
Skladem

Melissa officinalis, známá také jako citrónový balzám, získala název „Melissa“ kvůli své sladké, svěží vůni připomínající citrusy, o které bylo známo, že přitahuje včely (Melissa je řecky „včelí med“). . Díky schopnosti pozitivně ovlivnit náladu se esenciální olej Melissa často používá ke snížení napjatých pocitů, podporuje relaxaci a uklidňuje pocity nervozity. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako jeden z našich nejvzácnějších a nejdražších olejů má olej z Melissy širokou škálu zdravotních výhod a použití.  Melissa se již dlouho používá k uklidnění pocitu napětí a nervozity.  Difúzní olej z Melissy může v noci pomoci navodit prostředí klidného spánku. Melissa může také pomoci podpořit zdravý imunitní systém.

Typy na použití:

Difuzujte zejména v noci doTerra esenciální olej Melissa nebo si potřete čelo, ramena a hruď. Vytvoříte tím krásné, relaxační prostředí.
Přidejte do zvlhčovače nebo stříkací láhve s vodou a naneste na obličej, k omlazení pokožky.

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Hlavní chemické složky: Geranial, germakren D, neral, β-karyofylen


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.