PURIFY

Kód: 512
4 hodnocení
960 Kč 793 Kč bez DPH
Skladem

Esenciální olej Purify je olej očisty. 
Tato povznášející směs esenciálních olejů z citrusů a jehličnanů zanechá na povrchu a ve vzduchu vzdušnou, svěží vůni. Purify, oblíbený produkt mezi uživateli olejů dōTERRA, může rychle odstranit zápach a nahradit jej svou vůní. Navíc je účinným čisticím prostředkem k použití od sklepa až po půdu. Purify obsahuje esenciální oleje z citronu, limetky a borovice, které jsou známé svými čisticími účinky, a dále jedli sibiřskou a borovici černou k osvěžení vzduchu. Další esenciální oleje z citronové trávy, čajovníku a koriandru (nať) dodávají této směsi přitažlivou vůni, kterou se vyznačuje pouze tato unikátní směs. Působí též dokonale jako repelent.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Purify eliminuje mikroby a parazity, odstraňuje pachy a čístí vzduch. Působí jako repelent. Desinfikuje povrchy i poranění. 

Tato povznášející směs esenciálních olejů z citrusů a jehličnanů zanechá na povrchu a ve vzduchu vzdušnou, svěží vůni. Purify, oblíbený produkt mezi uživateli olejů dōTERRA, může rychle odstranit zápach a nahradit jej svou vůní. Navíc je účinným čisticím prostředkem k použití od sklepa až po půdu. Purify obsahuje esenciální oleje z citronu, limetky a borovice, které jsou známé svými čisticími účinky, a dále jedli sibiřskou a borovici černou k osvěžení vzduchu. Další esenciální oleje z citronové trávy, čajovníku a koriandru (nať) dodávají této směsi přitažlivou vůni, kterou se vyznačuje pouze tato unikátní směs.

  • Menší místnosti (nebo interiér vozu) osvěžíte kápnutím několika kapek osvěžující směsi Purify na vatový tampon, který vložíte do ventilačního otvoru. 
  • Použijte ke zmírnění podrážděné kůže. 
  • Při praní kápněte několik kapek do pračky během posledního máchání, pomůže odstranit pachy a navodí překrásnou svěží vůni.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: esenciální oleje z citronové kůry, jehličí jedle sibiřské, citronové trávy, limetkové kůry, listu čajovníku, koriandru (nať) Popis vůní: svěží, vzdušná, 

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Popis vůní: svěží, vzdušná, bylinná