Spikenard

Kód: 875
4 hodnocení
2 278 Kč 1 883 Kč bez DPH
Skladem

Spikenard nebo-li Nard pravý olej vděčnosti. Patří mezi velmi silné a hluboké duchovní oleje. (stejně jako Frankincense, Santalové dřevo či Copaiba) Svou uzemňující a uvolňující silou dokáže pomoci při mnohých duševních onemocněních.  Spikenard je po staletí velmi ceněný olej, který se používal na obřadné pomazání úctyhodných osob a při indických léčebných postupech ajurvédy.

  • Spikenard povzbuzuje ke skutečnou vděčnost za život.
  • Pomáhá otevírat duši lidem, aby viděli ve svém životě hlubší smysl. 
  • Pomáhá prociťovat štěstí a radost z jiných lidí, stejně jako ze sebe samotných. 
  • Povzbuzuje nás, abychom se rozvíjeli tím, že se vzdáme odporu, hněvu a obviňování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Spikenard povzbuzuje ke skutečné vděčnosti za život.
  • Pomáhá otevírat duši přijetí a vděčnosti, pomáhá lidem, aby viděli ve svém životě hlubší smysl. 
  • Pomáhá prociťovat štěstí a radost z jiných lidí, stejně jako ze sebe. 
  • Povzbuzuje nás, abychom se rozvíjeli tím, že se vzdáme odporu, hněvu a obviňování

 

Nard je rostlina z čeledi zimolézovité, která roste ve vysokých nadmořských výškách alpských oblastí Himalájí. Spikenard je po staletí velmi ceněný olej , který se používal na obřadné pomazání úctyhodných osob a při indických léčebných postupech ajurvédy. Jednen z nejvýznamnějších účinků je schopnost navození uvolnění a pokoje v duši. Též je znám pro jeho velmi příznivý vliv na pokožku.

Napomáhá při: chronickém únavovém syndromu, nespavosti ale i menstruačních komplikacích, PSM, vaginální infekci

Tipy na využití:
  • pro relaxaci přidejte pár kapek do horké koupele
  • naneste pár kapek na pulsní body, do zátylku i na spánky pro duševní klid 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.