White Grapefruit (Bílý grep)

Kód: 713
2 hodnocení
548 Kč 453 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Bílý grapefruit, i když má jinou barvu a je o něco více ovocný, sdílí mnoho stejných výhod jako váš oblíbený červený grapefruit! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký je rozdíl mezi klasickým červeným a bílým grapefruitovým esenciálním olejem? Bílý grapefruit a červený grapefruit jsou jednoduše různé odrůdy stejné rostliny. Rozdíl v názvu pochází z barev ovoce, ale sdílejí podobné složení a další vlastnosti.

Na co se používá grapefruitový olej? Esenciální olej z bílého grapefruitu lze použít aromaticky a lokálně.

Lahodně citrusová svěží vůně je povznášející a lze ji použít k vytvoření prostředí pozitivity a důvěry. Rozptylujte bílý grapefruit ráno, když se připravujete na den, nebo odpoledne, když potřebujete doplnit energii.  Dalším způsobem, jak jej aromaticky použít, je výroba přírodního spreje nebo osvěžovače vzduchu.

Hlavní chemickou složkou bílého grapefruitu je limonen, což znamená, že olej má vysoce čistící vlastnosti. Použijte jej jako součást svého klasického úklidu nebo si dejte několik kapek do dřezu, aby byl stále svěží.

Je grapefruit dobrý pro pokožku? Další výhodou čisticích vlastností grapefruitu je, že je lze nanášet na pokožku. Přidejte kapku do svého čističe obličeje pro sladkou vůni a čistotu. Zahrnutí grapefruitu do večerní péče o pleť se sníží výskyt skvrn a podpoří se tak zdravě vypadající pleť.

Protože bílý grapefruit je citrusový olej, je fotocitlivý. To znamená, že byste se měli vyhnout UV záření po dobu 12 hodin po lokální aplikaci oleje. Jedním ze snadných způsobů, jak toho dosáhnout, je použití grapefruitu pouze během večerní rutiny péče o pleť.

Použití:

Pro osvěžení pokoje nebo koupelny si do rozprašovací láhve s vodou dejte několik kapek bílého grapefruitu, bergamotu a levandule.
Přidejte bílý grapefruit do své rutinní péče o pleť a přidejte jej do svého  peelingu.
Přidejte několik kapek bílého grapefruitu do šamponu pro větší čistící vlastnosti a lehkou, sladkou vůni.

Výsledkem je osvěžující, energizující a vyvážená atmosféra. 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Objem: 5 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, ejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení