Blue Tansy

Kód: 836
1 hodnocení
3 646 Kč 3 013 Kč bez DPH
Skladem

Esenciální olej Blue Tansy, který pochází ze žlutokvěté středomořské rostliny. Je to důležitý olej ve směsi doTERRA Deep Blue. Olej Blue Tansy uklidňuje mysl i tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blue Tansy, označovaný také jako marocký Tansy, je žlutokvětá středomořská rostlina, která pochází ze severního Maroka. Chamazulen, chemická složka v Blue Tansy, poskytuje charakteristickou indigovou barvu a je uznáván pro své uklidňující účinky na pokožku. Hlavní chemická složka Sabinene zároveň pomáhá snižovat výskyt skvrn. Při rozptýlení poskytuje olej Blue Tansy sladkou vůni, která provoní každou místnost. Je ideální pro vmasírování do pokožky frakcionovaným kokosovým olejem nebo krémem po dlouhém pracovním dni nebo intenzivním cvičení.

Objem: 5 ml

Tipy na použití:
Přidejte kapku oleje Blue Tansy do svého oblíbeného krému nebo čisticího gelu a aplikujte lokálně, abyste snížili výskyt skvrn nebo uklidnili podráždění pokožky.
Přidejte jednu až dvě kapky esecniálního oleje Blue Tansy do pleťové vody a jemně do pokožky vmasírujte.

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo přidejte několik kapek do dlaní, rozetřete a prodáchejte.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.