Hydratační tělová mlha/sprej (Spa Hydrating Body Mist with Beautiful Blend)

Kód: 782
7 hodnocení
2 138 Kč 1 767 Kč bez DPH
Skladem

Překrásně vonící lehký tělový olej Beautiful vás ohromí svou jedinečnou nenapodobitelnou vůní, která se vryje do paměti každé ženy. Je ideální pro každodenní hydrataci pokožky. Budete cítit svěží a lehký pocit po celém těle. Aromatické výhody naší směsi krásných podmanivých esenciálních olejů se spojují s výživnými vlastnostmi kokosu, slunečnice, avokáda a marakuji. Tato hydratační olejová mlha s jedinečným 360stupňovým rozprašovačem pomůže zlepšit celkový vzhled zdravě vypadající a zářivé pokožky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití
Naneste olej  pomocí rozprašovače po celém těle po koupání nebo kdykoli v průběhu dne, pro povznášející pocit a dlouhotrvající hydrataci.

Složení:

Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos nucifera (Coconut) Oil, Coco-Caprylate, Octyldodecanol, Citrus aurantifolia (Lime) Peel Oil, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Passiflora edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Osmanthus fragrans (Osmanthus) Flower Extract, Tocopherol, Citrus aurantium bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Boswellia carterii (Frankincense) Oil, Persea gratissima (Avocado) Oil, Citric Acid


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.