On Guard® Mouthwash (ústní voda)

Kód: 431
3 hodnocení
633 Kč 523 Kč bez DPH
Skladem

Často hledáme bezpečné produkty, které může používat celá rodina. Za tímto účelem byla vytvořena ústní voda doTERRA On Guard. Aby byla ústní voda účinná, jsou použity pouze ty nejlepší složky s využitím přínosů směsi esenciálních olejů doTERRA On Guard v naší každodenní péči o tělo. Nyní lze tuto ústní vodu zařadit jako každodenní nezbytnost na podporu ústní hygieny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústní voda doTERRA On Guard neobsahuje alkohol a je určena k očistě zubů a dásní. Současně pomáhá upevnit celkové zdraví a neporušenost ústní dutiny. S osvěžující směsí esenciálních olejů doTERRA On Guard bude váš dech svěží a váš úsměv zářivý. Účinné přínosy patentované směsi esenciálních olejů pomeranč, hřebíček,skořice, eukalyptus, rozmarýn a myrha ve spojení s dalšími přírodními složkami, poskytují zvýšenou podporou zdravé a ničím nenarušené ústní dutiny.

Tato směs olejů pomáhá osvěžit dech a uchovat čisté zuby, neboť omezuje usazování nadměrného plaku a pomáhá zajistit neporušenost zubů. Zařaďte tuto ústní vodu do své každodenní ústní hygieny vedle běžného čištění zubů kartáčkem a zubní nití, abyste podpořili zdraví ústní dutiny a získali dlouhodobě svěží dech.

Objem: 473 ml

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Ústní vodu důkladně protřepávejte kmitavými pohyby po dobu 60 sekund. Používejte ji ráno a večer poté, co si vyčistíte zuby přírodní bělicí zubní pastou dōTERRA On Guard. 

Složení: Voda (aqua), xylitol, glycerin, cyklodextrin, olej ze slupek Citrus aurantium dulcis (pomeranč), olej z poupat Eugenia caryophyllus (hřebíček), olej z kůry Cinnamomum zeylanicum (skořice), olej z listů Cinnamomum zeylanicum (skořice), olej z listů/větviček Eucalyptus globulus (eukalyptus), olej z listů/
stonků Rosmarinum officinalis (rozmarýn), olej z listů/stonků Gaultheria procumbens (libavka), olej z listů/stonků Mentha piperita (máta peprná), olej z Commiphora myrrha (myrha), extrakt z kůry/kořene Salvadora persica (miswak), extrakt z plodů Siraitia grosvenorii (luo-chan-kuo, mnišské ovoce), chlorid sodný (sůl), citran sodný, kyselina benzoová, kyselina citronová.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Nepolykat! Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.