Sérum na čištění pleti (Facial cleanser)

Kód: 973
1 hodnocení
673 Kč 556 Kč bez DPH
Skladem

DoTERRA sérum pro čištění pleti, obohacené o vonné oleje a přírodní čisticí látky, pomáhá vaší pokožce být svěží, hladkou a čistou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící přípravek na obličej doTERRA obsahuje vonné oleje Melaleuca a Peppermint CPTG Certified Pure Tested Grade ™. Tyto oleje jsou známé svou schopností čistit a tonizovat pokožku a podporovat zdravou pleť. Přírodní čisticí prostředky z kořenového extraktu Yucca a extraktu mýdlové kůry jemně odstraňují nečistoty a pokožka vypadá čistě, svěže a hladce.

Návod k použití
Lokální: Naneste čisticí přípravek do dlaní. Aplikujte krouživými pohyby na suchý obličej a krk. Opláchněte teplou vodou a osušte ručníkem.


Výhody
- Kořenový extrakt z Yuccy a extrakt z mýdlové kůry jsou bohaté na přírodní čisticí látky, které čistí a zklidňují pokožku.
- Olej ze semen makadamie vyživuje pokožku.
- Vitamin E podporuje zdravě vypadající pokožku.
- Sodík PCA je odvozen od prolinu, přírodní aminokyseliny, a působí jako zvlhčovadlo, které pomáhá udržovat přirozenou vlhkost kůže

Objem: 118 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.