Zendocrine

Kód: 821
Neohodnoceno
910 Kč
Skladem

Odborně složená směs vytvořená s cílem pomoci očistit a podpořit systémy těla. Směs těchto esenciálních olejů podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se nežádoucích látek. Tato silná směs kombinuje rozmarýn, koriandr a jalovec, známé svými detoxikačními vlastnostmi a schopností podporovat zdravou funkci jater a ledvin, zatímco mandarinka a pelargónie mají čistící účinek.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zendocrine pomáhá očistit tělo od toxinů a volných radikálů, které mohou zpomalit tělesné systémy a zanechat pocit těžkosti.

Objem: 15 ml

Tip na použití:
Aplikujte na břicho nebo dolní část chodidel, abyste podpořili přirozený detoxikační systém těla.


Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Složení: Mandarinková kůra, rozmarýnový list, pelargónie květ / list, jalovcové bobule, éterické oleje z koriandru.

Popis vůně: bylinná, mírně štiplavá, květinová


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.