Deep Blue® Rub

Kód: 359
7 hodnocení
1 350 Kč
Skladem

Deep Blue® Rub je dokonalý pomocník při bolestech kloubů, svalů...je to krém obsahující esenciální oleje, přírodní rostlinné extrakty a další užitečné složky, které poskytují uklidňující pocit chlazení nebo tepla v problémových oblastech. Zmírňuje bolest, zabraňuje výskytu modřin, uvolňuje svaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deep Blue® Rub je krém obsahující éterické oleje, přírodní rostlinné extrakty a další užitečné složky, které poskytují uklidňující pocit chlazení nebo tepla v problémových oblastech. Formulovaná směs esenciálních olejů a dalších silných ingrediencí DeepBlue je ideální nejen pro sportovce. Zmírňuje bolest, zabraňuje výskytu modřin, uvolňuje napětí ve svalech, pomáhá při bolestech kloubů. Krém zanechá pokožku jemnou a vláčnou.

Složky: Wintergreen, Camphor, Peppermint, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy, Blue Chamomile, Osmanthus

Použití: Vmasírujte na konkrétní, promatickou oblast.

- zmírňuje bolest

- zabraňuje výskytu modřin

- uvolňuje napětí ve svalech

- pomáhá při bolestech kloubů

- při potření hrudníku přispívá lepšímu dýchání a uvolňování hlenu na plycích

- napomáhá při bolestech hlavy

Balení: 120 ml


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.