ON GUARD® (ochranná směs)

Kód: 179/5 M 179/15 Zvolte variantu
Neohodnoceno
525 Kč 1 250 Kč od 525 Kč
Objednáno Skladem Zvolte variantu
Varianta

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od doōTERRA, je to OnGuard. Je to antibakteriální i antivirová směs. Jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA si Vás získá díky svým výhodám. Při každodenním vnitřním používání podporuje doTERRA Guard přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt On Guard voňavou, přírodní a účinnou alternativu. Tento oleji může  také dodat výbornou chuť Vašim horkým nápojům a dezertům! Oblíbíte si jeho energizující a povzbuzující vůni. Směs obsahuje tzv.horké oleje. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od doōTERRA, je to OnGuard. Jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA si Vás získá díky svým výhodám. Při každodenním vnitřním používání podporuje doTERRA Guard přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt On Guard voňavou, přírodní a účinnou alternativu. Oblíbíte si jeho energizující a povzbuzující vůni.

Aromatický popis: Teplý, kořenitý, kafrový, dřevitý

Objem: 15 ml

Hlavní složky: pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus, rozmarýn

Olej pochází z indiánského kmene Maya. Vyhledává v těle viry a bakterie a samo je zabíjí. Pro svěží dech nebo na škrábání v krku stačí jedna kapka do sklenice s vodou a vykloktat (nepolykat). Vhodné k desinfekci rukou. 


Tipy na použití:

  • Přidejte 1-2 kapky do vod a setřete povrchy v kuchyni a koupelně.
  • Vetřete olej OnGuard na plosky nohou Vašich dětí.
  • Pokud čekáte návštěvu, použijete olej OnGuard na provonění prostor - vytvoříte tak velmi příjemné aroma.
  • Desinfikuje vzduch, pokud je někdo nemocný, aby se to neroznášelo.

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: napadený -> chráněný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.