Pánský balíček Amavi

Kód: 548
4 hodnocení
1 797 Kč 1 485 Kč bez DPH
Skladem

DÁMY NEVÁHEJTE ! JE TU SKVĚLÝ DÁREK PRO VAŠE MUŽE !

Tento balíček byl vytvořen speciálně pro MUŽE. Balíček obsahuje velmi přitažlivou směs Amavi Touch, mýdlo na koupání Amavi a soupravu na manikúru. Kolekce je zabalena v toaletní tašce, která je řemeslně vyrobena. Amavi Collection přináší pokožce zvlhčující pohodlí  a celému tělu zajistí osvěžující zážitek. Osobitá pánská vůně ohromí nejen vašeho partnera, ale i Vás! 

  • Překrásná a velmi přitažlivá vůně !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento balíček byl vytvořen speciálně pro MUŽE. Balíček obsahuje velmi přitažlivou směs Amavi Touch, mýdlo na koupání Amavi a soupravu na manikúru. Kolekce je zabalena v toaletní tašce, která je řemeslně vyrobena. Amavi Collection přináší pokožce zvlhčující pohodlí  a celému tělu zajistí osvěžující zážitek. Osobitá pánská vůně ohromí nejen vašeho partnera, ale i Vás! 

Jak exotické, tak zemité, vůně Amavi Touch a Amavi Moisturizing Bath Bar působí synergicky s chemií každého muže a vytváří povzbuzující osobní aromatický zážitek.

Amavi® Touch - kuličkový aplikátor, velmi jednoduchá aplikace na pokožku. 

Amavi ™ Hydratační koupelnové mýdlo -  přidejte do koupele pro bohatou pěnu, dále ve sprše nebo dřezu pro mytí rukou. 


Lokální použití:  Aplikujte přímo na kůži, nejlépe na pulzní body.

Obsah: 10ml kuličkový aplikátor

Směs obsahuje esenciální oleje:

  • Buddha Wood
  • Balsam Fir Wood
  • Black Pepper Fruit
  • Hinoki
  • Patchouli

Překrásná a velmi přitažlivá vůně !


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.