Precious Florals Collection (Kolekce vzácných květin)

Kód: 428
3 hodnocení
2 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Překrásný voňavý dárek pro ŽENY - malé přírodní parfémy. V kolekci je zahrnuto pět 4 ml lahviček z nejpůvabnějších esenciálních olejů, které jsou k dispozici. Každý z nich je smíchán s frakcionovaným kokosovým olejem a má nádhernou vůni, aby se mohl nosit samostatně nebo navrstvený jinými květinovými oleji. Součástí kolekce drahých květin jsou Rose Touch, Neroli Touch, Jasmine Touch, Magnolia Touch a Blue Lotus Touch. Samostatně se jedná o velice drahé vůně, které jsou finančně hůře dostupné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V kolekci je zahrnuto pět 4 ml lahviček z nejpůvabnějších esenciálních olejů, které jsou k dispozici. Každý z nich je smíchán s frakcionovaným kokosovým olejem a má nádhernou vůni, aby se mohl nosit samostatně nebo navrstvený jinými květinovými oleji. Součástí kolekce drahých květin jsou Rose Touch, Neroli Touch, Jasmine Touch, Magnolia Touch a Blue Lotus Touch. Samostatně se jedná o velice drahé vůně, které jsou finančně hůře dostupné.

ROSE TOUCH
Růže jsou široce považovány za nejkrásnější květiny na světě. Tato květina je nedílnou součástí nesčetných příběhů, legend, mýtů a dědictví. Sladká květinová vůně tohoto esenciálního oleje je ztělesněním romantiky.


JASMINE TOUCH
Jasmín je velmi oblíbený noční květ se silnou a příjemnou vůní. Je nedílně spojen s okouzlením a láskou.


NEROLI TOUCH
Esenciální olej z květů Neroli se vyrábí z květu hořkého pomerančovníku. Neroli Touch má povznášející a inspirující vůni.


MAGNOLIA TOUCH
Květ magnólie představuje krásu zahrnující ženskost a jemnost. Magnolia Touch má nebeskou vůni, která podněcuje fantazii.


BLUE LOTUS TOUCH
Modrý lotosový květ představuje dlouhý  život, zdraví, čest a štěstí. Blue Lotus Touch poskytuje blažený pocit a uvolnění.


Návod k použití: Pouze pro lokální použití. Aplikujte na pulzní body.  Není třeba žádného ředění. 

Obsah balení: 5x 4ml lahvička s unikátní květinovou směsí esenciálních olejů.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.