Sada On Guard Kit

Kód: 641
5 hodnocení
3 857 Kč 3 188 Kč bez DPH
Skladem
ON GUARD KIT 
 
Podzimní sada On Guard. Tato sada obsahuje vybranou skupinu produktů z řady On Guard. On Guard = ochrana, jedná se o ochrannou, velmi účinnou směs, která je potřebná zvláště v době nežádoucích prvků v naší blízkosti. Pocházející již z indiánského kmene Maya. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které likviduje. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA, která si Vás okamžitě získá. Při každodenním používání podporuje On Guard přirozené funkce imunitního systému. 
❣️Tato sada je zcela výjimečná a jde o limitovanou edici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sada odsahuje: 
 
- OnGuard olej 15ml 
- OnGuard soft gel kapsle
- OnGuard touch 
- OnGuard dezinfekce na ruce
- OnGuard zubní pasta
- OnGuard pěnivé mýdlo
- OnGuard bonbóny
- neoprenovou taštičku na oleje
 
Kit je cenově velmi výhodný, ušetříte 1305,-Kč a navíc získáte ZDARMA velmi praktickou taštičku na oleje.
 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.