DDR Prime® Softgels

Kód: 413
6 hodnocení
2 380 Kč 1 967 Kč bez DPH
Skladem

Celulární buněčný komplex éterických olejů DDR Prime Softgels je patentovaná směs éterických olejů kombinovaná pro podporu zdraví, funkce a obnovy buněk. Obsahuje 60 kapslí s patentově chráněnou směsí éterických olejů doTERRA DDR Prime.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celulární buněčný komplex éterických olejů DDR Prime Softgels je patentovaná směs éterických olejů kombinovaná pro podporu zdraví, funkce a obnovy buněk. Obsahuje 60 kapslí s patentově chráněnou směsí éterických olejů doTERRA DDR Prime.

Obsahuje kadidlo, pomeranč, citronovou trávu, tymián, saturejku, hřebíček, niaouli. 

DDR Prime Softgels se snadno polykají a poskytují snadný a pohodlný způsob konzumace směsi éterických olejů DDR Prime kdykoli a kdekoli.

Složení: extra panenský olivový olej, modifikovaný kukuřičný škrob, olej z kadidla, olej z pomerančové kůry, zvlhčovadlo (glycerol), zahušťovadlo (karagenan), plnidlo (maltitol), voda, olej z rostliny litsea, tymiánový olej, hřebíčkový olej, olej ze saturejky zahradní, olej z niaouli, olej z citronové trávy).

Obsah balení: 60 softgelových kapslí

Užívání: 1 softgelová kapsle denně


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazuj

Upozornění: Držte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky se neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojící nebo v péči lékaře, konzultujte užívání se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.