doTERRA On Guard® Protecting Throat Drops (bonbóny s On Guard®)

Kód: 302
Neohodnoceno
590 Kč
Skladem

Bonbóny doTERRA On Guard® Protecting Throat Drops představují pohodlný způsob, jak přijímat směs On Guard co nejpřirozenější cestou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonbóny doTERRA pomáhají zklidnit suché a podrážděné hrdlo. Obsahují esenciální oleje Divoký pomeranč, Rozmarýn, Myrha.

Jsou baleny jednotlivě, proto je můžete pohodlně nosit v kabelce v potřebném množství.

Složení: Organický třtinový cukr, organický hnědý rýžový sirup, smšs On Guard (oleje Divoký pomeranč, Hřebíček, Skořice, Eukalyptus, Rozmarýn), Cassia, Myrha.

Skladujte na suchém místě.

Jsou obohaceny o sladký základ organického třtinového cukru a organického sirupu z hnědé rýže. Bez přidaných umělých barviv nebo chutí.

Proč mám tyto bonbony ráda: "Zachrání mě vždy v momentě, kdy cítím, že nepříjemné škrábání v ústech. Dávám je zpěvačkám ve sboru po náročných zkouškách nebo před koncertem, aby hlasivky nápor v klidu ustály."


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.