Balíček celoživotní vitality (Lifelong Vitality Pack)

Kód: 590
15 hodnocení
3 590 Kč
Skladem

 Balíček celoživotní vitality je jedním z nejoblíbenějších produktů dōTERRA a je plný základních živin, metabolických látek a silných antioxidantů, které poskytují energii, zdraví a celoživotní vitalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program dōTERRA celoživotní vitality je prvním výhodným a cenově dostupným krokem na cestě k životu plnému vitality a zdraví. Naše celoživotní zdraví a vitalita závisí na mnoha faktorech, včetně stravy, fyzické aktivity, hmotnosti, odpočinku, zvládání stresu, vystavení toxinům a genetické predispozici k nemoci nebo zdraví. Zatímco některé z těchto proměn jsou mimo naši kontrolu, průlomový vědecký výzkum odhaluje mnoho způsobů, které můžeme ovlivnit a dokonce i kontrolovat - důležité faktory stárnutí a zdraví. Život plný vitality a zdravého stárnutí začíná tím, že vašim buňkám poskytnete základní živiny a metabolické faktory, které jim pomáhají pracovat optimálně. 

Výhody

Celkové zdraví a vitalita
Antioxidanty a ochrana DNA
Zlepšení metabolismu
Zdravé kosti
Imunitní funkce
Zvládání stresu
Kardiovaskulární zdraví
Zdravé vlasy, kůže a nehty
Nervový systém, mozek, oči
Správná funkce jater
Zdravé plíce a dýchací systém
Nedráždí žaludek

• Neobsahuje GMO, gluten, mléko

NÁVOD NA POUŽITí

Užívejte s jídlem po čtyřech kapslích v průběhu dne z každého z následujících produktů: xEO Mega, Microplex VMz a Alpha CRS + 

Moje osobní zkušenost:  "Cítím se plná energie, zlepšil se mi stav nehtů a vlasů, konečně mi začaly fungovat optimálně střeva..."