Peppermint Beadlet (Mátové kuličky)

Kód: 488
8 hodnocení
548 Kč 453 Kč bez DPH
Skladem

Užijte si povzbuzující účinek máty prostřednictvím praktických kuliček, které se rychle rozpouštějí. Podporuje zdraví dutiny ústní a dýchacích cest. Napomáhá zmírňování žaludečních obtíží. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostřednictvím jedinečného a exkluzivního procesu doTERRA jsou zde jedinečné výhody éterického oleje máty peprné v měkké vegetariánské kuličce. Každá drobná perlička dodává osvěžující výbuch máty peprné, která se rozpouští v ústech, a zároveň povzbuzuje vaše smysly.

DoTERRA Peppermint Beadlets lze použít pro péči o ústní dutinu, zdraví dýchacích cest nebo trávení.

  • Rozpusťte jednu perlu v ústech, abyste osvěžili dech.
  • Při cestování mějte po ruce láhev, abyste zmírnili občasné žaludeční nevolnosti a nemoci z pohybu. 

Hlavní složky: Peppermint Oil, Coconut Oil, Palm Oil, Agar, Guar Gum, Glycerin, Sodium Alginate, Carrageenan, Xylitol.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnic