Smart and Sassy Softgels

Kód: 536
11 hodnocení
1 180 Kč
Skladem

Smart & Sassy Softgels obsahují patentovanou směs éterických olejů, které Vás podpoří při dosažení vašich cílů v oblasti hubnutí zdravým a přirozeným způsobem. Chutná směs Smart & Sassy obsahuje éterické oleje, které pomáhají řídit hlad po celém těle den a zároveň podporuje metabolismus a podporuje pozitivní náladu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart & Sassy obsahuje éterické oleje z grapefruitu a citronu, které mají vysoký obsah limonenu, a mátu peprnou, dále pak zázvor a skořici pro zdravou trávicí a metabolickou podporu. Pomáhá udržovat zdravou váhu. Tento doplněk je perfektní pro cestující nebo pro ty, kteří chtějí snadný a pohodlný způsob ke konzumaci směsi éterických olejů.

Složení: grepová kůra, citronová kůra, máta peprná, kořen zázvoru, skořicová kůra, kukuřičný škrob bez modifikace GMO, glycerin, karagenan, čištěná voda, maltitol

Obsah balení: 90 softgelových kapslí

Užívání: 3 - 5 softgelových kapslí denně dle potřeby


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.