ZenGest Softgels

Kód: 623
Neohodnoceno
870 Kč
Skladem

Gelové kapsle dōTERRA ZenGest™ pomáhá vyřešit zažívací i žaludeční potíže jako je reflux či pálení žáhy... Tyto softgely jsou pohodlným a snadným způsobem, jak užívat patentovanou podpůrnou směs ZenGest. Každá vegetariánská gelová kapsle obsahuje 120 mg oleje ZenGest. Gelové kapsle ZenGest jsou ideální na vícedenní cestování, dovolené mimo domov, na váš pracovní stůl, do dětského školního batůžku nebo pro jakékoli jiné chvíle, kdy potřebujete rychlý a snadný způsob, jak vnitřně užít směs esenciálních olejů ZenGest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD K POUŽITÍ
Užívejte 1 gelovou kapsli jednou či víckrát denně dle potřeby.


HLAVNÍ SLOŽENÍ
Kořen zázvoru, máta peprná, semeno kmínu kořenného, semeno koriandru, anýz, estragon, fenykl.

DALŠÍ SLOŽKY
Extra panenský olivový olej, škrob geneticky nemodifikovaná kukuřice, glycerin, karagenan, maltitol, deionizovaná voda

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.