Terra Greens

Kód: 764
Neohodnoceno
1 590 Kč
Skladem

dōTERRA TerraGreens je patentovaná směs celého ovoce a zeleniny, která také obsahuje Superovoce a esenciální oleje té nejvyšší kvality. Tento prášek obsahuje denní dávku ovoce a zeleniny, kterou si můžete přimíchat do 250 ml tekutiny pro snadné a pohodlné doplnění vaší stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přidejte jednu odměrku TerraGreens do 250 ml vody nebo do Vašeho oblíbeného nápoje a okamžitě vypijte.

Účinky: 

• Poskytuje tělu nezbytné výživné látky
• Podporuje zdravou imunitu
• Podporuje zdravé trávení
• Pomáhá s udržením hmotnosti
• Má přírodní složení

300g

30 dávek/porcí


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.